Domácí džínové kraťasy

5. června 2016 v 12:39 | Tereza Radová
Ahoj, lidi, tady Terka Usmívající se

Dneska vám řeknu postup, jak si udělat džínové kraťasy doma, lehce a zadarmo. Smějící sePOSTUP:
Připravíme si -> džínové kalhoty (které se nám nelíbí-jejich barva- nebo jsou nám krátké), nůžky, savo, gumové rukavice, tužku (nebo tužku na obočí) a krajku (nemusí být, v mém případě ale ano).

1. Džínové kalhoty si položíme, tak abychom koukali na zip.

2. Potom si vezmeme tužku, či tužku na obočí a nakreslíme na kalhoty dvě čáry(na obě nohavice)tak, aby byly stejně šikmé a na stejném místě.

3. To samé uděláme i z druhé strany. Potom vystříhneme nůžkami podél čar kraťasy.

4. Když máme vystřihnuto, uvidíme krátké kraťasy. Pokud se někomu povede udělat velmi krátké kraťasy a nechce aby byly tak moc krátké, nemusí zoufat, v tom případě se dá použít krajka.

5. Poté si pod kalhoty dáme plastové obaly. VAROVÁNÍ: Musíte dávat pozor, abyste se omylem nepostříkali a proto je lepší mít gumové rukavice. Savo, jak jistě víte, dost páchne a může poničit nosní sliznici, proto to dělejte buď venku či ve větraných prostorech nebo v koupelně!

6. Položte si kraťasy tak abyste viděli zip. Pak nastříkejte savo na okraje kalhot. Nebojte se plýtvat savem. Čím výce sava, tím lépe pak budou kraťasy vypadat. Stříkejte dál a klidně i až k zipu. Když máte dostříkáno, otočte kraťasy tak, abyste viděli zadní kapsyčky. A znovu postříkrjte okraje nohavic a pak celou zadní část kalhot.

7. Necháme uschnout tak 1 den. Uschnouli-li, strčte je do vlažné vody s pracím práškem a důkldně proždímejte. Tím že je umyjete v pracím prášku se nic nestane, právě naopak, pomůže to tomu aby kalhoty nebyly odrbané a byly hezky hladké. Necháme je ve vodě tak 1 den. Pak je vyndáme z vody ven a důkladně vyždímáme. Necháme je uschnout na věšáku či venku na zahradě.

8. Když už uvidíte že jsou úplně suché, můžete si je nandat na sebe a uvidíte jak budete spokojeni. Pokud se vám budou zdát moc krátké, našijte si obyčejným, ale pevným stehem na okraje kalhot krajku, či nějaký kus látky.

No, tak takhle já si doma vyrábím kraťasy.Smějící se 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 thebeautycare thebeautycare | E-mail | Web | 6. června 2016 v 9:38 | Reagovat

Vypadají moc hezky :)

2 tete-tete tete-tete | Web | 6. června 2016 v 17:30 | Reagovat

[1]: Děkuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama